TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Quote
lv: Citāts

en: New comment
lv: Jauns komentārs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Standard
lv: Standarta
