TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: unknown
sk: neznáme

en: New comment
sk: Nový komentár

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Word count
sk: Počet slov

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Standard
sk: Štandardná

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
