TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: unknown
pt: desconhecido

en: Quote
pt: Citar

en: New comment
pt: Novo comentário

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Word count
pt: Número de palavras

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Business
pt: O negócio

en: Standard
pt: Padrão
