TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Open
ar: مفتوح

en: Comment
ar: التعليق

en: Price
ar: السعر

en: Complete
ar: تام

en: Canceled
ar: تم الإلغاء
