TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Open
ca: Obert

en: Comment
ca: Comentari

en: Price
ca: Preu

en: Complete
ca: Finalitza

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Private key
ca: Clau privada

en: In progress
ca: En procés
