TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Open
cs: Otevřené

en: Comment
cs: Komentář

en: Price
cs: Cena

en: Complete
cs: Dokončit

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Unknown status
cs: Neznámý stav

en: Private key
cs: Soukromý klíč
