TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Open
cy: Ar agor

en: Comment
cy: Sylw

en: Price
cy: Pris

en: Private key
cy: Allwedd preifat
