TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Open
da: Åben

en: Comment
da: Kommentar

en: Price
da: Pris

en: API key
da: API-nøgle

en: Short description
da: Kort beskrivelse

en: Long description
da: Lang beskrivelse

en: Complete
da: Komplet

en: Canceled
da: Annulleret

en: Unknown status
da: Ukendt status

en: Private key
da: Privat nøgle

en: In progress
da: I gang
