TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Open
de: Geöffnet

en: Comment
de: Kommentar

en: Price
de: Preis

en: Rank
de: Rang

en: API key
de: API-Key

en: Short description
de: Kurzbeschreibung

en: Long description
de: Ausführliche Beschreibung

en: Complete
de: Vollständig

en: Canceled
de: Abgebrochen

en: Unknown status
de: Unbekannter Status

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: In progress
de: In Arbeit

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Nativy translator
de: Nativy-Übersetzer
