TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Price
el: Tιμή

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
