TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Open
et: Avatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Price
et: Hind

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
