TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Open
fa: باز

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Price
fa: قیمت

en: Complete
fa: کامل

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Unknown status
fa: وضعیت ناشناخته
