TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Open
fi: Avoin

en: Comment
fi: Kommentti

en: Price
fi: Hinta

en: Long description
fi: Pitkä kuvaus

en: Complete
fi: Valmis

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Unknown status
fi: Tuntematon tilanne

en: Private key
fi: Yksityinen avain
