TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Open
fr: Ouvert

en: Comment
fr: Commentaire

en: Price
fr: Prix

en: Rank
fr: Rang

en: API key
fr: Clé d'API

en: Long description
fr: Description longue

en: Complete
fr: Terminé

en: Canceled
fr: Annulé

en: Unknown status
fr: Statut inconnu

en: Private key
fr: Clé privée

en: In progress
fr: En cours
