TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Open
gl: Aberta

en: Comment
gl: Comentario

en: Price
gl: Prezo

en: Complete
gl: Completa

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: Private key
gl: Clave privada
