TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Open
he: פתוח

en: Comment
he: תגובה

en: Price
he: מחיר

en: Complete
he: השלמה

en: Canceled
he: בוטל
