TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Open
hu: Nyitott

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Price
hu: Ár

en: Rank
hu: Helyezés

en: API key
hu: API kulcs

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Long description
hu: Hosszú leírás

en: Complete
hu: Kész

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
