TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Open
id: Buka

en: Comment
id: Komentar

en: Price
id: Harga

en: API key
id: Kunci API

en: Complete
id: Selesai

en: Canceled
id: Dibatalkan
