TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Open
is: Opna

en: Comment
is: Ummæli

en: Price
is: Verð

en: Complete
is: Lokið

en: Canceled
is: Hætt við
