TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Open
it: Aperto

en: Comment
it: Commento

en: Price
it: Prezzo

en: Complete
it: Completo

en: Canceled
it: Annullati

en: Unknown status
it: Stato sconosciuto

en: Private key
it: Chiave privata
