TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ
