TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Open
lt: Atvira

en: Comment
lt: Komentaras

en: Price
lt: Kaina

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena
