TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Open
lv: Atvērts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Price
lv: Cena

en: API key
lv: API atslēga

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Private key
lv: Privātā atslēga
