TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Comment
nl: Reactie

en: Price
nl: Prijs

en: Rank
nl: Rang

en: API key
nl: API-sleutel

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Long description
nl: Lange beschrijving

en: Complete
nl: Voltooid

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: Private key
nl: Privésleutel

en: In progress
nl: Bezig
