TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Open
oc: Dobèrt

en: Comment
oc: Comentari

en: API key
oc: Clau API

en: Canceled
oc: Anullat

en: Private key
oc: Clau privada
