TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Open
pl: Otwarte

en: Comment
pl: Komentarz

en: Price
pl: Cena

en: API key
pl: Klucz API

en: Complete
pl: Zakończone

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: In progress
pl: W toku
