TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Open
ro: Deschideți

en: Comment
ro: Comentariu

en: Price
ro: Preţ

en: API key
ro: Cheia API

en: Complete
ro: Finalizat

en: Canceled
ro: Anulate

en: In progress
ro: În desfășurare
