TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Open
sv: Öppen

en: Comment
sv: Kommentar

en: Price
sv: Pris

en: Complete
sv: Slutförd

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Unknown status
sv: Okänd status

en: Private key
sv: Privat nyckel
