TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Open
th: เปิด

en: Price
th: ราคา

en: Complete
th: เสร็จ

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
