TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Open
tr: Açık

en: Comment
tr: Yorum

en: Price
tr: Fiyat

en: Complete
tr: Tamam

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: In progress
tr: Devam eden
