TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Open
vi: Mở

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Price
vi: Giá

en: API key
vi: khóa API

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: Unknown status
vi: Trạng thái không rõ

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: In progress
vi: Đang tiến hành
