TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Open
es: Abierta

en: Comment
es: Comentario

en: Price
es: Precio

en: API key
es: Clave del API

en: Short description
es: Descripción corta

en: Long description
es: Descripción larga

en: Complete
es: Completo

en: Canceled
es: Cancelado

en: Unknown status
es: Estado desconocido

en: Private key
es: Clave privada

en: In progress
es: En progreso

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
