TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Open
ja: オープン

en: Comment
ja: コメント

en: Price
ja: 価格

en: Complete
ja: 完了

en: Canceled
ja: キャンセル

en: Unknown status
ja: 不明なステータス

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: In progress
ja: 処理中
