TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Open
ru: Открыть

en: Comment
ru: Комментарий

en: Price
ru: Цена

en: API key
ru: API-ключ

en: Complete
ru: Завершён

en: Canceled
ru: Отменено

en: Unknown status
ru: Неизвестный статус

en: Private key
ru: Личный ключ

en: In progress
ru: Процесс идет
