TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Open
sk: Otvorené

en: Comment
sk: Komentár

en: Price
sk: Cena

en: API key
sk: API kľúč

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
