TMGMT Translator Nativy (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Open
uk: Відкрито

en: Comment
uk: Коментар

en: Price
uk: Ціна

en: Rank
uk: Ранґ

en: API key
uk: Ключ API

en: Long description
uk: Докладний опис

en: Complete
uk: Завершене

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Unknown status
uk: Невідомий статус

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: In progress
uk: Виконується
