TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Host
cs: Hostitel

en: Send
cs: Poslat

en: No limit
cs: Žádný limit
