TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Send
cy: Anfon

en: Order
cy: Trefn

en: Limit
cy: Terfyn
