TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: Host
fa: میزبان

en: Send
fa: ارسال

en: Order
fa: سفارش

en: Port
fa: درگاه

en: Limit
fa: محدوده

en: Reference
fa: ارجاع

en: Cron
fa: کرون
