TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Cron
fil: Kuron
