TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Port
ka: პორტი

en: Cron
ka: კრონი
