TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Host
kk: Хост

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Cron
kk: Хронометр
