TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Host
lv: Serveris

en: Send
lv: Sūtīt

en: Order
lv: Secība

en: Port
lv: Ports

en: Limit
lv: Limits

en: Reference
lv: Atsauce

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
