TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Send
ku: بینێره‌

en: Order
ku: ڕیز

en: Cron
ku: کارگێڕ
