TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Send
mn: Илгээх

en: Order
mn: Дараалал
