TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Host
ne: होस्ट

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
