TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Send
sq: Dërgo
