TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Send
et: Saada

en: Order
et: Järjestus

en: Limit
et: Limiit

en: Reference
et: Viide

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
