TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Host
es: Servidor

en: Send
es: Enviar

en: Order
es: Pedido

en: Port
es: Puerto

en: Limit
es: Límite

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Reference
es: Referencia

en: No limit
es: Sin limite

en: Scan
es: Escanear

en: Receive
es: Recibir

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
