TMGMT Translator X-Connect (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Host
is: Vél

en: Send
is: Senda

en: Order
is: Pöntun
